Tablety (prawie) za darmo !!

Uwaga na horyzoncie trwa bardzo atrakcyjna promocja organizowana przez BNP Paribas. Atrakcyjna ponieważ, aby zdobyć tablet naprawdę nie trzeba się tyle namęczyć, jak w poprzednich podobnych promocjach innych banków.

Promocja trwa od 01.08.2014-30.08.2014 więc warto się pospieszyć. Już piszę o co chodzi i jakie warunki trzeba spełnić. 

Więc tak, BNP Paribas zachęca nowych klientów do zakładania Ikonta tabletem Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 (nagroda o wartości 400 zł i zwolniona z podatku), który może stać się Twój pod paroma warunkami. 

I tak oto:

  • Po pierwsze należy wypełnić wniosek. Zrobić przelew identyfikujący z innego konta na 1 zł. Dostaniesz sms i e-mail potwierdzający o założonym koncie.
  • Do 30.09.2014 trzeba aktywować iKonto i wykonać transakcje kartą przyznaną do konta na kwotę przynajmniej 400 zł.
  • Nie zamkniesz Ikonta w ciągu 12 miesięcy od zawarcia umowy. Gdyby tak się stało Bank przyjdzie do Ciebie po wartość nagrody (400zł).

Po spełnieniu tych warunków Twój Samsung Galaxy Tab P3 Lite SM-T110 wyląduje u Ciebie do 10 października 2014 roku. 

Uwaga podobno jest tak duże zainteresowanie, że tablety mogą się rozejść w oka mgnienu, więc proponuję spełnić te warunki jak najszybciej, jeśli się da. Więcej w regulaminie.

Teraz trochę o Ikoncie, gdyż tablet to tylko zachęta i nie wolno działać pod wpływem emocji. Tutaj jednak nie ma się czym martwić ponieważ można zejść do zerowych kosztów, a nawet zarobić 50 zł/msc na 3% moneybacku, jeśli się spełni pewne warunki.

Ikonto będzie bezpłatne jeśli bank odnotuje na rachunku comiesięczny wpływ min. 1000 zł, i to nie musi być wynagrodzenie. Można to obejść robiąc przelew na tą kwotę z innego konta. Dodatkowo co miesiąc trzeba robić transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 200 zł. 

Jeśli zapomnimy o wpływie 1000 zł będzie nas to kosztowało 9 zł/msc za prowadzenie konta, natomiast jak nie zrobimy transakcji to zapłacimy 6 zł/msc za kartę.

Ikonto wysposażone jest we wspomniany wczśniej moneyback czyli 3% zwrot pieniędzy za transakcje internetowe za pośrednictwem systemów płatności internetowych takich jak PayU (np. Allegro). Można na tym zyskać do 50 zł  miesięcznie.

Jak już pisałem tablety mogą się rozejść w ekspresowym tempie bo ich ilość jest ograniczona, a Bank zatrzegł sobie możliwość zakończenia promocji wcześniej, więc możnaby się pokusić o spełnienie tych warunków trochę wcześniej.

Należy pamiętać też, że trzeba wysłać wniosek z bannera z widocznym tabletem.