OKAZJA ! Lokata na 5% + 60 zł dla każdego oraz IPHONE 6 !!!

No no jeszcze nie zakończyła się promocja lokaty HAPPY z premią, a już jest możliwość do zarobienia na lokacie od 7,65% do 40% dzięki gwarantowanej premii, a do tego jest jeszcze możliwość wygrania pięciu sztuk IPHONE 6 w organizowanym konkursie. Meritum Bank we współpracy z Comperią przedstawia promocyjne wydanie „Lokaty na Start”. Poniżej przedstawię Ci właściwości lokaty i wszystkie warunki do spełnienia oraz pewne minusy tej promocji.

Jak dają to bierz

 

Jakie parametry ma lokata z promocją?

 • Oprocentowana jest na 5% w skali roku, czyli jak na razie tak jak w przypadku Happy nie ma wyżej oprocentowanej lokaty na rynku. Szczegóły lokaty
 • Okres trwania lokaty to 2 miesiące
 • Na lokatę można wpłacić od 1000 zł do 10 000 zł
 • Całą procedurę przeprowadzisz online, więc szybko i sprawnie
 • Bankowy Fundusz Gwarancyjny daje 100% bezpieczeństwo powierzonych pieniędzy
 • Gwarancja premii 55 zł + 5 zł za wykonanie przelewu z aplikacji mobilnej (premia wypłacana do 24 grudnia)
 • Możliwość wygrania jednego spośród pięciu Iphone 6

 • Wymagane jest założenie razem z lokatą „Prostego Konta” w Meritum Banku, ale niech Cię to nie martwi bo konto jest zupełnie za 0 zł. Nawet w ostatnim wrześniowym zestawieniu o nim pisałem. Mówiąc, że jest bezpłatne mam na myśli, że nie płacisz za: obsługę i prowadzenie konta, wydanie i obsługę karty, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i przelewy internetowe.  Tabela opłat i prowizji Meritum Banku „Proste Konto”
 • Zerwanie lokaty przed jej zakończeniem skutkuje utratą wypracowanych odsetek’
 • Tylko dla nowych klientów
 • Na jeden adres e-mail może być założona tylko jedna lokata
 • Musisz zostawić comperii swoje dane osobowe, zaznaczam, że zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych zawsze możesz cofnąć po promocji

 

Zarobisz efektywnie 7,65 – 40%

I tak, wpłacając na lokatę minimalną sumę tj. 1000 zł zarobisz na niej ok. 40%. Mając zysk z lokaty 6,75 zł już po opodatkowaniu i dodając do niej 60 zł premii wyjdzie nam 66,75 zł. Z kolei przy wpłacie maksymalnej kwoty, czyli 10 000 zł zrobi się nam lokata na naprawdę dobrym poziomie na 7,65%. Z samych odsetek dostaniemy na czysto 67,50 zł, a po dodaniu premii będzie to 127,50 zł. Tyle możesz zarobić na lokacie przez te 2 miesiące. Szkoda, że nie można wpłacić większej kwoty 🙂

Organizator zastrzegł sobie możliwość wcześniejszego zakończenia promocji, także lepiej nie zwlekać 🙂

PRZEJDŹ DO STRONY PROMOCJI

 

Spełnij warunki, zgarnij całą premię i zawalcz o nagrodę

 1. Pierwszy warunek to wejście na stronę promocyjną  przez ten oto LINK w okresie trwania promocji tj. 24.09 – 31.10.2014 (premię dostaniesz tylko wtedy jeśli założysz lokatę i konto za pośrednictwem comperii bonus), tam jest film, który przeprowadzi Cię przez cały proces.
 2. Ważne jest, aby zgodzić się na przetwarzanie danych w celach marketingowych, to jest jeden z warunków otrzymania premii.
 3. Po poprawnej rejestracji, aktywacji i założeniu konta osobistego, należy założyć lokatę na start z poziomu aplikacji mobilnej lub poprzez bankowość internetową.
 4. Do 3 grudnia 2014 na dowolnym rachunku, czyli koncie lub lokacie musimy utrzymać saldo min. 1000 zł. Ten warunek sam się spełni jeśli nie zerwiemy lokaty przed czasem.
 5. Potwierdzenie przyznania premii przyjdzie na nasz e-mail. Wtedy w ciągu 5 dni roboczych musimy uzupełnić nasze dane osobowe na stronie comperiabonus.pl.
 6. Teraz wystarczy czekać na 55 zł do 24 grudnia i dodatkowe 5 zł jeśli zrobisz przelew zewnętrzny w aplikacji mobilnej. Wystarczy przelać kwotę na jedno ze swoich kont, więc to nie jest problem. Premia zostanie przelana na nasz rachunek osobisty.
 7. Po spełnieniu powyższych warunków czas na konkurs w którym do wygrania jest jeden z pięciu Iphone 6.
 • Konkurs trwa okresie 17.11 – 17.12.2014
 • Załóż „Lokatę na Czas” za pomocą aplikacji mobilnej podczas pirwszej edycji oferty Lokaty na Czas w trakcie trwania konkursu
 • utrzymaj środki wpłacone na lokatę przez co najmniej 1 miesiąc
 • nagrodę otrzymają osoby, które jako pierwsze otworzą lokatę na czas w powyższy sposób (uwaga, będzie decydowała również wysokość kwoty założonej lokaty i liczba transakcji w aplikacji mobilnej).
Wniosek o lokatę

Cały regulamin promocji znajdziesz tutaj

Tabela opłat i prowizji Meritum Banku „Proste Konto”

Szczegóły lokaty

Lokata HAPPY z premią

Jest to dla mnie atrakcyjny produkt i polecam go Wam bez żadnego problemu i myśli, że komuś się nie spodoba. Sam  z pewnością założę 2 takie lokaty na różne kwoty, i zostawię sobie jeszcze pewną kwotę na późniejszy konkurs 🙂 Jeśli nie masz pewności czy będziesz pamiętał o okresach promocji i innych datach np. uzupełnieniu danych, a nie chcesz tych rzeczy po prostu przeoczyć, zapisz się na newsletter, a na pewno z wyprzedzeniem Cię o tym poinformuję. Jestem też na facebooku i twitterze więc będę dawał Wam znać co i kiedy 🙂

WIOSEK O LOKATĘ NA START NA 5% + 55 zł + 5 zł