Mistrzowie giełdy

Interesujesz się giełdą, forexem lub rynkiem amerykańskich akcji? Chcesz zostać zawodowym traderem? Zacznij od poszerzenia swojej wiedzy i ucz się od najlepszych. Znajdziesz tutaj książki, napisane przez najlepszych traderów swoich czasów, którzy zaczynali kilkakrotnie od zera i słono płacili za popełniane błędy. Zanim zaczniesz przygodę z tradingiem, radzę przeczytać kilka klasycznych tytułów, dobrze na tym wyjdziesz 🙂


 

CZARODZIEJE RYNKU. ROZMOWY Z WYBITNYMI TRADERAMI.

Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami Kup: Czarodzieje rynku. Rozmowy z wybitnymi traderami.
Autor: Jack Schwager
Cena: Zobacz
Ilość stron: 430

Opis:
Pierwsza – i przez wielu uważana za najważniejszą – część rozmów Jacka Schwagera z wybitnymi traderami. Część z nich znana na pewno polskim Czytelnikom, nadal należy do najlepszych graczy na świecie – Jim Rogers, Paul Tudor Jones, Larry Hite, William O’Neil. Książka, która wielu czytelnikom otwiera oczy na to co najważniejsze w tradingu. Każdy z rozmówców pokazuje swoje własne unikalne podejście do rynku. Cechą łączącą niemal każdą z osób, jest głębokie rozumienie ryzyka w działaniu na rynkach. Bez względu na to, czy to rynek akcji, walut, surowców, czy obligacji. Bez względu na to, czy stosujemy analizę techniczną, fundamentalną, czy jakiekolwiek inne podejście. 

 

WIELCY INWESTORZY.

Wielcy inwestorzyKup: Wielcy inwestorzy.
Autor: Anna Grodecka
Cena: Zobacz
Ilość stron: 250

Opis:
„Wielcy inwestorzy” to książka o założycielach bankowości inwestycyjnej, największych spekulantach i inwestorach giełdowych oraz ich technikach inwestycyjnych, a także o życiu tych niezwykłych ludzi. Czy wiedziałeś o tym, że ojcowie współczesnej ekonomii, David Ricardo i John Maynard Keynes, byli zapalonymi graczami giełdowymi? Że Benjamin Graham próbował swoich sił jako dramaturg, a jego sztuka została wystawiona na Broadwayu, zaś techniki inwestycyjne Larry?ego Williamsa są tak skuteczne, że jego córka Michelle Williams, obecnie znana aktorka, wygrała w 1997, mając jedynie 16 lat, mistrzostwa świata w tradingu? Zaś George Soros jest niespełnionym filozofem i został inwestorem tylko dlatego, żeby sfinansować swoją działalność propagującą pokój i demokrację na świecie? Lektura „Wielkich inwestorów” z pewnością Cię zaskoczy.