Lokata Happy na 24% ! Okazyjnie.

Wciąż najwyżej oprocentowana lokata Happy standardowo na 5% od początku tego tygodnia może dać nam, aż od 6,05% do 24%, w zależności od wpłaconej kwoty. Jest to niecodzienna okazja na której każdy może zyskać. Tak wysokie oprocentowanie zawdzięczamy promocji „Lokata z premią”. Promocja ta za założenie lokaty rozdaje bonus o wartości 50 zł.  Proste warunki, nie trzeba zakładać dodatkowych produktów, wystarczy schylić się po 50 zł leżące na drodze.


Od 6 % do 24 % w skali roku

Główne warunki jakie trzeba spełnić, aby założyć lokatę happy to wystarczy być nowym klientem banku. Gdy bank ma nas już w swojej bazie to na pomoc może przyjść ktoś bliski, ktoś kto z usług Idea Banku nigdy jeszcze nie korzystał. Wspomnę, że można założyć tylko jedna lokatę , ale to również można ominąć zwracając się do bliższej osoby 🙂 Okres trwania lokaty to 3 miesiące, a szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Pewnie myślicie skąd te 24% ?:) Już wyjaśniam. Zakładając lokatę na 1000 zł na 5% i odbierając premię 50 zł zarobimy na odsetkach po 3 miesiącach 10,5 zł netto, a dodając do tego 50 zł wyjdziemy na plusie 60,5 zł co daje nam 24% netto zysku, po odliczeniu podatku. W przypadku założenia lokaty na 10 000 zł i odebraniu bonusu oprocentowanie wyniesie 6,05% netto co daje prawie 7,5% brutto i wynik ten nie ma sobie równych w tej chwili przy innych lokatach na rynku. Bez problemu lokatę można założyć całkowicie przez internet i bez otwierania dodatkowych produktów, np. takich jak konto. Nie wiem, jak Wy ale ja już przelewam środki 🙂

 

Zgarnij premię

Wystarczy zrobić następujące kroki w czasie trwania promocji, tj. między 8 września, a 5  pąździernika tego roku:

1. Ze względu na to, że „Lokata z premią” organizowana jest przez Agorę we współpracy z Idea Bankiem, trzeba zarejestrować się na specjalnie utworzonej do tego celu stronie i podać swój e-mail. Wystarczy wyrazić zgodę na akceptację regulaminu, na dwa kolejne pola dobrowolnie. (Na jeden e-mail można założyć tylko jedną lokatę).

2. Po wykonaniu rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywującym do konta stworzonego na stronie promocji. Po aktywacji tego konta klikamy na link, który przeniesie nas na stronę Idea Banku z promocyjną wersją lokaty Happy.

3. Następnie wypełniamy wniosek o lokatę. Warto sobie wcześniej przygotować dowód osobisty, ponieważ regulamin mówi, że sesja nie powinna trwać dłużej niż 30 min., po tym czasie mogą nie przyznać premii. W praktyce powinno wystarczyć na to max. 15 min 🙂 Po wypełnieniu wniosku na nasz adres przyjdzie e-mail z prośbą o wykonanie przelewu na kwotę jaką zadeklarowaliśmy we wniosku aby założyć lokatę.

4. Trzeba w ciągu 14 dni kalendarzowych od złożenia wniosku wykonać przelew zasilający naszą lokatę, czyli mamy czas maksymalnie do 19 października w przypadku, gdy formularz o lokatę wypełnimy 5 października.

5. Po spełnieniu powyższych warunków dostaniemy e-mail z informacją o przyznaniu premii i trzeba będzie ponownie wejść na stronę promocji w celu uzupełnienia swoich danych (imię, nazwisko, nr tel., nr rachunku). Mamy na to czas do końca listopada. Jeśli to zrobimy w zadanym czasie to do 5 grudnia zostanie wypłacona premia w wysokości 50 zł.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.W poniższym klipie zobaczycie cały instruktaż 🙂

Przypominam, że w razie „W” po założeniu lokaty i jej opłaceniu można ją zerwać bez utraty premii, ale naliczone odsetki niestety przepadną.

Przenieś mnie na stronę promocji

Jeszcze jedna bardzo ważna rzecz. Lokata domyślnie zakładana jest jako odnawialna na gorszych warunkach i żeby temu zapobiec, najlepiej zaraz po założeniu lokaty, gdy już będzie widoczna w systemie, zmienić opcję na nieodnawialną. Wtedy środki po zakończeniu lokaty trafią natychmiast na nasze konto.

Pytajcie jeśli macie pewne wątpliwości lub chcielibyście się upewnić  🙂