Comperia Bonus 3 z premią 65 zł

Cześć,

Po pracowitym miesiącu i późniejszym urlopie w przygotowałem dla Was wpis na, którym możecie nieco zarobić 🙂 Mowa tu o „Wymarzonym koncie” o którym było poprzednim wpisie i tajemniczym banku (Raiffeisen Bank), który postanowił się ujawnić i przyciągnąć potencjalnych klientów swoim nowym i niby darmowym kontem, który promuje razem z Comperią Bonus.

Comperia Bonus i premia 65 zł

Pamiętacie ostatnią promocję Comperii Bonus z Meritum Bankiem? Było wtedy 60 zł premii dla osób, które spełniły wszystkie warunki i okazja do walki o Iphona 6. Niedawno wystartowała trzecia edycja Comperii Bonus, a dokładnie 16 marca i dotyczy wspomnianego już „Wymarzonego Konta” od Raifeisen Banku. Tutaj będzie do zainkasowania 55 zł za konto stworzone przez internautów.

Promocja jest tylko dla klientów nie posiadających rachunku w Raiffesien Banku od 1 stycznia 2015 roku i trwa do 15.04.2015, ale może się też zakończyć wcześniej jeśli Bank tak uzna, ponieważ w regulaminie jest zapisane, że akcja jest ofertą limitowaną. Osoby, które zapisały się na listę ale nie założyły konta we wcześniejszej promocji (tej z ankietą o wymarzone konto), będą mogły również wziąć udział w obecnej promocji.

comperia 3
Comperia bonus

Pieniążki w tej akcji są bardzo łatwe 🙂 Jedyny warunek jaki trzeba spełnić to założyć konto z dedykowanej strony comperii bonus. Premię 55 zł dostajemy za założenie konta a dodatkowe 10 zł za otwarcie lokaty na 4% przez 3 miesiące do 10 tys. zł, więc i tak całkiem kuszące, bo z niej mamy 81 zł na czysto zysku od max. kwoty.

Konto

Jakie są parametry tego konta? Za prowadzenie rachunku nie zapłacimy nic, ale za obsługę karty już 3 zł/mc, jednak karty nie musimy wyrabiać żeby spełnić warunki promocji, a tym samym unikniemy tej opłaty. Z drugiej strony posiadając kartę Mastercard Debit i płacąc te 3 zł/mc jesteśmy wyposażeni w całkiem przydatne usługi w postaci ubezpieczenia Assistance (pomoc samochodowa, pomoc medyczna, pomoc domowa) i możemy z nich skorzystać 1-2 razy w roku oraz ubezpieczenia podróżnego na wyjazdy zagraniczne. Więcej o ubezpieczeniu „Podróż bez zmartwień” i ubezpieczeniu Europ Assistance w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Konto nie pobiera opłat za przelewy internetowe ani za wypłaty z bankomatu w całym kraju, ale już za granicą lub w innym banku kosztuje to min. 8 zł.  W oddziale Banku można wypłacić pieniądze za darmo tylko raz w miesiącu, a później będzie to min. 5 zł, a ogólnie to 0,20% od wypłacanej kwoty.

Główna korzyść z posiadania tego konta to oprocentowany rachunek osobisty. Jakaś część pieniążków zawsze sobie „leżakuje” na aktywnym koncie, więc można to wykorzystać. Oprocentowanie wynosi 2% od 10 tys. zł, kwota poniżej 3 000 zł oprocentowana jest na 0,5%, a między 3000 – 10 000 zł to 1% i jest uzależnione od stopy referencyjnej NBP i stałego mnożnika banku.

Kiedy,co i jak ?

Podsumowując, pierwsze co musimy zrobić, żeby załapać się na premię to:

Podsumowanie
1. Zarejestrować się na stronie Comperii Bonus i wypełnić wniosek o konto do 15.04.2015.
2. Przelew służący do zawarcia umowy z Bankiem zrobić najpóźniej do 30 kwietnia.
3. Żeby zdobyć dodatkowe 10 zł premii, należy założyć Lokatę Mobilną do 31 kwietnia.
4. Informację o wypłacie premii dostaniemy do 15 maja, natomiast sama premia zostanie wypłacona do 29 maja.
5. Po otrzymaniu wiadomości z linkiem aktywacyjnym masz 5 dni na uzupełnienie danych do otrzymania premii.

Jeśli zależy Ci tylko na premii to najlepiej nie wnioskować o żadną z kart do konta. Promocja jest o tyle dobra, że nie musimy spełniać praktycznie żadnych warunków aby otrzymać premię 55 zł za otwarcie konta i kolejnych 10 zł za otwarcie lokaty mobilnej. Korzystasz też z rachunku osobistego od 0,5%-2% w skali roku  oraz jeśli wnioskowałeś o kartę to z bezpłatnego ubezpieczenia podróżnego i pomocy specjalistycznej.

Comperia umożliwia również wzięcie udziału w konkursie na najlepsze hasło reklamowe dla promocji Comperii, więcej o konkursie na stronie Comperii. Do wygrania są 5x Ipad Mini oraz 5x Smartwatch. Przypominam, że mamy czas do 15 kwietnia na złożenie wniosku.